Pussy piasek dla kotów 9l Zobacz większe

Pussy piasek dla kotów 9l

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


19,80 zł Brutto

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni

Więcej informacji

Żwirek "PUSSY" 9 l. to produkt z grupy produktów MOLER. Jest to niezbrylający się, lekki granulat mineralny (mieszanka naturalna z okrzemek i glinki), o strukturze gąbczastej w kolorze ceglastym i ziarnach średnicy 3-6 mm. 
 

Wydajność: 
Dzięki świetnemu wchłanianiu i podwójnej kontroli zapachu PUSSY utrzymuje świeżość w kociej toalecie dłużej niż inne piaski dla kotów. Ponieważ PUSSY jest produktem lekkim, o dużej objętości, więc zużywa się go przy każdej wymianie mniej niż innego piasku. 
 

Higiena: 
Koty są z natury zwierzętami wyjątkowo czystymi, stawiającymi piaskom wysokie wymagania. Przez świetne wchłanianie powierzchnia piasku pozostaje sucha i świeża. PUSSY pomaga Twojemu kotu w utrzymaniu właściwej higieny. 
 

Kontola przeciwpyłowa: 
Piasek PUSSY jest przesiewany bardzo dokładnie, więc jest praktycznie wolny od pyły. Już na etapie produkcji podlega on stałej kontroli jakości. 
Podwójnie efektywna kontrola zapachu:

  • optymalne pochłanianie przykrego zapachu
  • pozostaje zawsze świeży

PUSSY jest produktem naturalnym, składa się ze zwapnionych grudek ziemi i olejów roślinnych - materiałów przyjaznych dla środowiska. Produkt nie zawiera azbestu. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pussy piasek dla kotów 9l

Pussy piasek dla kotów 9l

21 innych produktów w tej samej kategorii: